Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Pomroczność jasna

     Długo nie trzeba było czekać na temat do kolejnego odcinka. I to pomimo sezonu ogórkowego. Proponuję przeczytać odcinkek nr 7 jako bazę do tego tematu.
Otóż pojawił się wyciąg z posiedzenia Zarządu KPZBS w dniu 04.09.2014 a w nim taka niewinna informacja:

Dokonano zmiany w składzie Zarządu KPZBS: w miejsce Mirosława Szparagi (zrezygnował z pracy w Zarządzie) powołano Andrzeja Grelę, powierzając mu obowiązki szefa Komisji Dyscyplinarnej. Powierzono mu pierwsze zadanie: ma powołać zespół, który przyjrzy się 2 ostatnim rozdaniom turnieju GP we Więcborku i po zakończeniu pracy ogłosi stosowny do ustaleń komunikat.

No rzeczywiście. Patrząc obiektywnie, na jednym ze stołów w ostatniej rundzie działy się dziwne rzeczy. Para walcząca o zwycięstwo zgarnęła 2 czyste maxy kosztem pary której nie groziło nic ponad 50%. Co w tym dziwnego? No kontrakty co najmniej nietypowe - kontra na 13-lewowego szlemika oraz skontrowana częściówka z puszczonymi 2 lewkami. Nic dziwnego, że dla niektórych z daleka śmierdzi podkładką. Ale czy nie mogła to byc chwilowa słabość, jakaś pomyłka? Jak tego dowieść to ja nie wiem. Na ale zarząd powołuje zespół do zbadania tej sprawy.Ale w sumie to nieistotne - ja nie o tym.
Przypomnijmy sobie odcinek 7. I fragment cytowany z odpowiedzi tego samego Zarządu:

2.Nie interesuje Zarządu kto, gdzie i z kim robi nieoficjalne zakupy. Wynik 10:10 widnieje w oficjalnym protokole meczowym i nie mamy podstaw, by to kwestionować.

A jaką ma podstawę kwestionować te wyniki wprowadzone do piernika???
A tak w ogóle, to dlaczego zarząd to interesuje? Przecież sam stwierdził "Zarządu nie interesuje kto, gdzie i z kim robi nieoficjalne zakupy". Zakupy, może darowizna
- zarządu to NIE INTERESUJE.
Chyba, że jest to zarząd tylko niektórych, wybranych brydżystów. Jak problem zgłasza czepiający się wiecznie Wawrzyniak z WK 2 , to drzewko. No ale jak problem zasygnalizuje 2 arcymisiów z WK 18 - no to co innego....powołujemu zespół do zbadania sprawy.
A że jeszcze parę miesięcy temu twierdziliśmy, że takie sprawy nas nie intersują - hmm...pomroczność jasna.

WAWA