Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Fryzjerstwo zalegalizowane

     W odcinku nr 6 zacytywałem odpowiedzi zarządu na moje wnioski (całość w oryginale też do ściagnięcia ze strony) oraz zwróciłem uwagę na jeden istotny aspekt. Sprawa dotyczyła podejrzanego wyniku meczu 10:10 i 0:0 w impach. Dokładne opisy we wniosku nr 2 i odcinku nr 4 oraz 6.
W odpowiedzi można przeczytać:

2.Nie interesuje Zarządu kto, gdzie i z kim robi nieoficjalne zakupy. Wynik 10:10 widnieje w oficjalnym protokole meczowym i nie mamy podstaw, by to kwestionować.

Cóż ta odpowiedź oznacza? Ano jedno - w KP można bez konsekwecji ze strony KPZBS legalnie handlować meczami/rozdaniami itp. No bo zarządu nie interesuje kto, gdzie i z kim robi nieoficjalne zakupy. Liczy się wynik w oficjalnym protokole, zapewne równoważnie wynik w pierniku lub na kontrolce.
Tak więc drodzy brydżyści, jest okazja z jednej strony polepszyć sobie wyniki, a z drugiej dorobić. Jak komuś idzie dobrze, to pewnym kosztem może sobie pomóc by poszło mu jeszcze lepiej, gdy ktoś idzie na 50%, to kosztem tego, że spadnie na 46% może dorobić. Na przykład flaszka za 2 maxy albo 2 bałwanki w turnieju na impy I wszystko to lega artis. I zarząd KPZBS się nie przyczepi, no bo nie interesuje go kto gdzie i z kim...

Jest jeszcze jedna możliwość takiej odpowiedzi zarządu. Zarząd nie bardzo rozumie to co napisał. Ale nie... niemożliwe. Przecież tam panuje pełen profesjonalizm.

A może źle tę odpowiedź "interpretuję"? Cóż - taka moja interpretacja...

WAWA