Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ten sam regulamin???

      Gramy w Lidze Okręgowej. W drużynie jest 8 zawodników i staramy się by każdy zagrał mniej więcęj taką samą ilość meczów. Dlatego po pierwszym zjeździe przygotowałem rozpiskę do końca rundy zasadniczej z uwzględnieniem wszelkich życzeń. No bo X nie może/nie potrafi grać z Y, Z nie może grać rano, V z kolei po południu. Dodatkowo trzeba wyeliminować przerwy, tak by ktoś nie musiał grać meczów 1 i 3, a w środku miał 4 godziny przerwy. W końcu po to jest nas 8. No i warunek w miarę równej ilości meczów dla każdego. Nie jest to trywialne, ale da się ustalić. No i ustaliłem. Ale na drugim zjeździe drużyna AZS UTP zwróciła się do nas z wnioskiem o przełożenie meczu z nami w 9 kolejce. Z racji, że na zjeździe nr 2 już niczego zmienić nie mogłem - powodowało to konieczność całkowitego zmienienia w naszej drużynie ustawień par na zjeździe numer 3 (np po to by ktoś nie przyjeżdżał specjalnie na 10 rozdań, a potem na mecz przełożony). Nie wyraziłem na to zgody. W tej sytuacji oficjalny wniosek trafił do Wydziału Gier, i tenże w osobie Jarka Żurawskiego zagroził nam walkowerem, jeżeli nie umówimy innego terminu meczu. Czyli niejako pod groźbą walkowera zostaliśmy zmuszeni do całkowitego przemodelowania układu par na mecze 3 zjazdu i rozegranie meczu z AZS w dzień roboczy, gdy nie wszyscy mogą zagrać. Ale OK. Organizator zdecydował. Zgodnie z regulaminem. Trudno - trzeba się dostosować. Mecz rozegraliśmy w innym terminie, no i w innym niż planowany składzie. Temat zamknięty.
Byłby... gdyby nie inny przypadek...
W dniu 12.10.2013 na pierwszy zjazd rozgrywek Ligi Okręgowej nie stawiła się drużyna Tucholanki. Zgodnie z Regulaminem Drużynowych Mistrzostw Polski - 3 walkowery to skreślenie z rozgrywek. Wydział Gier uznał jednak wytłumaczenia drużyny i dopuścił do rozgrywek, jednocześnie wyznaczając termin rozegranie meczów z pierwszego zjazdu do 29.12.2013 (ogłoszenie z dnia 5 listopada). Oraz za niestawienie sie na mecze nałożył "ogromną kare" 1VP za każdy mecz. Dla porównania taka samą karę otrzymała drużyna Tarpana za dwukrotne wyjście z sali podczas gry...Tucholanka nawet do tej sali nie dotarła. Z nieoficjalnych informacji jakie mnie doszły Tucholanka jednego z przełożonych meczów w ogóle nie rozegrała. Jednak w tabeli rozgrywek znalazł sie wynik meczu Tucholanka - Makoma 10:10, w impach 0:0. Być może 20-rozdaniowy mecz zakończył się wynikiem w impach 0:0, ale ja tego "nie kupuję". Grali tak samo perfekcyjnie lub sadzili takie same kalafiory? Dla mnie jest to po prostu zgłoszenie wyniku meczu bez jego rozegrania - swoją drogą - czy ktoś widział protokół z tego meczu?
W świetle obu powyższych sytuacji - czy wszystkie drużyny obowiązuje ten sam regulamin???

WAWA